Pěvecká soutěž

Pátek, 1. Červen 2012 ()

ZPĚVÁČCI VYHRÁLI PLATINU

Dne 1.6.2012 se děti ZŠ Labská zúčastnily 11. ročníku pěvecké soutěže „Lidový Skřivánek“, která se konala v sále Břetislava Bakaly ( Bílý dům.)

Nad přehlídkovou soutěží převzal záštitu senátor Stanislav Juránek.

Tato soutěžní přehlídka spočívala ve zpěvu lidových písní.

Soutěž probíhala ve dvou kategoriích- vystoupení jednotlivců

-vystoupení sboru

Ve vystoupení jednotlivců naši školu reprezentovali:

Vojta Mikolášek, 2.A, který získal bronzovou notičku a medaily spolu s diplomem za písničku: „ Jaké je to hezké“

Valentina Essenderová, 2.B, která získala zlatou notičku a medaily spolu s diplomem za písničku: „Bodaj by vás vy mládenci“

Ve vystoupení sborů jsme získali ocenění nejvyšší: platinovou notičku, diplom, krásný keramický skřivánčí strom ve tvaru poháru a podnos plný krémových trubiček.

Dále byly děti oceněny řadou cen, od hrníčků, předávaných panem senátorem po sponzorské tašky od pojišťovny minist. Vnitra.

Zpěváčci byli svým vítězstvím tak nadšeni, že zpívali celou cestu zpět do školy. Zastavili se i za panem ředitelem, který jim hned popřál za získané vítězství.

Já bych chtěla všem zúčasněným dětem moc poděkovat, byly moc šikovné a já jsem na ně náležitě hrdá .Děkuji také žákyním 9.B, které nás doprovázely a dětem pomáhaly,stejně jako maminky některých zpívajících dětí.

Všem přeji krásné prázdniny a v říjnu se na vás už moc těším.

Vedoucí pěveckého sboru Zpěváček

Mgr. Kamila Horáčková