Zájmové kroužky
Na nabídce šk. kroužků pro šk. rok 2017/2018 se právě usilovně pracuje, prosíme o strpení.
Nabídka zájmových kroužků na školní rok 2017/2018
Uvedená cena je platba za jedno pololetí.
Kroužky začínají od 3. října.
Kroužky nabízené školou
Anglická knihovna |
1. - 9. ročník |
od října |
Tlustošová |
|
Jóga pro děti |
1. - 2. ročník |
St 13:45 – 14:30 |
Lišková |
400 Kč |
Speciální český jazyk |
3. - 5. ročník |
Čt 13:45 - 14:30 |
Juříková |
neprobíhá toto pololetí z důvodu nízkého počtu zájemců |
Flétna |
1. - 3. ročník |
Út 13:45 – 14:30 |
Hermanová |
neprobíhá toto pololetí z důvodu nízkého počtu zájemců |
Florbal |
2. - 4. ročník |
Út 13:45 – 14:30 |
Nováková |
400 Kč |
Florbal |
5. - 7. ročník |
ČT 14:30 – 15:15 |
Urbánek |
400 Kč |
Výtvarný |
1. - 4. ročník |
Čt 13:45 – 14:30 |
Hermanová |
550 Kč |
Zpěváček |
2. - 9. ročník |
Po 13:45 –15:15 |
Maříková |
400 Kč |
Plavání |
3. - 5. ročník |
Čt 14:30 – 15:30 |
Šidáková |
400 Kč |
Zábavná angličtina |
3. - 4. ročník |
Po 13:45 – 14:30 |
Greiffeneggová |
400 Kč |
Angličtina hrou |
1. a 2. ročník |
Po 13:45 - 14:30 |
Charvátová |
400 Kč |
Angličtina hrou |
5. ročník |
St 13:00 - 13:45 |
Tlustošová |
400 Kč |
Angličtina jinak | 7. - 9. ročník | Út 13:45 - 14:30 | Koukalová | 400 Kč |
Čj k přijímacím zkouškám |
9. ročník |
od října do dubna čas bude upřesněn |
Cendelínová |
Jednorázová platba 700 Kč |
M k přijímacím zkouškám |
9. ročník |
od října do dubna čas bude upřesněn |
Smékalová |
Jednorázová platba 700 Kč |
Informační technologie |
4. - 5. ročník |
St 13:40 - 14:25 | Januš |
400 Kč |
Dramaťák | 6. - 9. ročník | St (čas bude upřesněn) | Cendelínová | 400 Kč |
Kroužky v rámci školní družiny
Plavání |
2. - 4. ročník |
St 15:00 – 16:30 |
Vaculíková |
0 Kč |
Keramika |
1. - 4. ročník |
Po 13:45 – 15:30 |
Sitarčíková |
1000 Kč |
Šikovné ruce |
2. - 5. ročník |
Út 15:15 – 16:30 |
Bučková |
400 Kč příspěvek na materiál |
Aerobic | 1. - 4. ročník | Po 13:45 - 15:30 | 550 Kč | |
Sportík |
1. - 4. ročník |
Čt 15:00 – 16:30 |
Janalíková |
0 Kč |
Kroužky soukromých subjektů (v prostorách školy)
Judo |
3. - 9. ročník |
Čt 16:30 – 17:30 |
Hořt |
|
Korfbal | 2. - 5. ročník | Čt 13:40 - 14:25 |
Nováková více info na www.korfbalbrno.cz |
900 Kč |
Cheerleaders (roztleskávačky) |
1. - 9. ročník |
Po 15:30 - 17:00 (1. - 5. ročník) Po 18:00 - 19: 30 (6. - 9. ročník) St 14:00 - 15:00 (začátečníci) St 15:30 - 17:00 (1. - 5. ročník) St 18:00 - 19:30 m(6. - 9. rončík) |
Bartuschková |
|
Šachy |
2. - 9. ročník |
Po 14:00 – 15:45 |
Točev |
|
Taekwon-Do |
1. - 9. ročník |
Út 17:00 – 19:00 |
Macháň |
|
Rope Skipping |
2. - 5. ročník |
15 lekcí, venkovní aktivita, pouze za příznivého počasí |
Přihlášení na www.krouzky.cz |
|
Gumičkování |
1. - 5. ročník |
Út 13:45 - 14:30 |
Přihlášení na www.krouzky.cz |