Olympiáda českého jazyka

Úterý, 13. Listopad 2012 ()

V úterý 13. listopadu 2012 se na naší škole konalo školní kolo Olympiády českého jazyka, jehož se zúčastnilo celkem 19 žáků 8. a 9. tříd.
Úroveň řešení jazykové části byla různá, někomu se dařilo výborně, jiní měli důvod být nespokojeni, nicméně své slohové práce se všichni zhostili, jak nejlépe uměli. Jejich úroveň gramatická i stylistická vyučující českého jazyka příjemně překvapila.

Do okresního kola Olympiády českého jazyka, jež se uskuteční začátkem února, postupují dva žáci, kteří se podělili o první místo – Michaela Adámková a Martin Baťka, oba ze třídy 9.A.
Výhercům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za jejich snahu.

Za vyučující ČJ  Martina Cendelínová

Výhercům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za jejich snahu.Děti řešily osm jazykových úkolů a své vyjadřovací schopnosti i znalosti pravopisu prokázaly při psaní slohové práce na téma „Za tohle ti patří dík“.
Úroveň řešení jazykové části byla různá, někomu se dařilo výborně, jiní měli důvod být         nespokojeni, nicméně své slohové práce se všichni zhostili, jak nejlépe uměli. Jejich úroveň gramatická i stylistická vyučující českého jazyka příjemně překvapila.

Výhercům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za jejich snahu.