Městské finále soutěže AŠSK ve florbalu

Hlavní foto:
Datum/čas konání akce:
Pátek, 22. Listopad 2013 ()

Školní sportovní klub při ZŠ Labská má po nedlouhé odmlce opět možnost prezentovat se výrazným výsledkem na poli sportovních soutěží organizovaných Asociací školních sportovních klubů města Brna. Úspěšným postupem soutěží přes základní a následně druhé kolo turnaje 28 základních škol a víceletých gymnázií si mladší žáci (kategorie H III) ZŠ Labské vybojovali účast v tříčlenném městském finále. Ve finálovém turnaji v úvodním zápase porazili výběr ZŠ Antonínská 3:1. Ve druhém utkaní narazili na velmi fyzicky disponovaného soupeře ze ZŠ Milénova, srdnatě bojovali o každý metr hřiště, nakonec však podlehli 6:3. Chlapcům z Labské se tedy o 3 branky nepodařilo postoupit do krajské  fáze soutěže, mohou se však pochlubit pohárem za druhé místo ve městě Brně.

ZŠ Labskou reprezentovali: Martin Richter (brankář), Matěj Vávra, Filip Klimeš, Tomáš Konečný, Filip Pleticha, Martin Janízcek, Štěpán Kudrna všichni ze 7.B a Zdeněk Vašulka ze 6.B.  Všem chlapcům bychom touto cestou rádi pogratulovali a poděkovali za vzornou reprezentaci naší školy. Poděkování rovněž zasluhuje Mgr. Jan Nizner za výběr, přípravu a vedení týmu v turnaji.