Hlavní foto Nadpis

Astronomická olympiáda

Pondělí, 11. Duben 2016

Gratulujeme ke krásnému umístění a děkujeme za reprezentaci naší školy Míši Víchové ze třídy 8. A.

Astroolympiáda

Pátek, 19. Duben 2013

Opět jsme zasvítili na noční obloze!

Žáci druhého stupně se účastnili Astronomické olympiády (http://olympiada.astro.cz), která byla rozdělena na dvě kategorie: šestá, sedmá třída a osmá, devátá třída. Prvního školního kola se účastnilo 20 žáků. V krajské kole uspěli a umístili se v první polovině žáci 6.B. Just Filip, Hejduk Jiří, 7.A Machalová Tereza, 8.A Hrdličková Romana, 9.B Li Jing. Obrovská chvála a jen tak dál.

Mgr. Šťastný Michal

Postup do vesmírného finále

Středa, 18. Duben 2012

Žáci druhého stupně se účastnili Astronomické olympiády (http://olympiada.astro.cz), která byla rozdělena na dvě kategorie: šestá, sedmá třída a osmá, devátá třída. Prvního školního kola se účastnilo 24 žáků. Druhé, tzv. korespondenční kolo, které se posílalo do Prahy na Štefánkovu hvězdárnu na Petříně, zdárně vyřešili žáci 7.A. Hloušková Tereza, 6.A Ondroušková Bára, 8.B Li Jing. Nejvýraznějšího úspěchu dosáhla Hloušková Tereza 4. místem z celého Jihomoravského kraje a postupem do finále v Praze. Obrovská chvála a jen tak dál.

Mgr. Šťastný Michal

Výsledky plavání žáků 3. - 5.tříd

Úterý, 28. Únor 2012

Výsledky BBM Lužánky

Pátek, 3. Červen 2011

Závěrečné kolo BBM proběhlo úspěšně pro naši školu. Sledujte výsledky.

Basiclingua - soutěž v anglickém jazyce

Tomáš Sýkora  9.A

6. místo v Jihomoravském kraji v soutěži Basiclingua. Soutěž je zaměřená na poslech, čtení a porozumění v anglickém jazyce. Do krajského kola se probojoval z 3. místa v městském kole. Poděkování patří také p. učitelce Ondráčkové a Blahošové za organizaci školního kola a přípravu Tomáše do dalších kol soutěže.

Zeměpisná olympiáda - městské kolo

Josef Harásek  7.C

4. místo v městském kole zeměpisné olympiády. Skvělé umístění vyčnívá o to více, že se soutěže účastnili nejlepší žáci nejen brněnských základních škol, ale i víceletých gymnázií.

Astronomická olympiáda

Tereza Hloušková  6.A

11. místo v jihomoravském kraji v astronomické olympiádě. Jednalo se o kategorii 6. a 7. tříd, kdy se druhé, korespondenční kolo posílalo z celé ČR do Prahy na Štefánikovu hvězdárnu na Petříně. Dalšími, kteří bodovali v kraji, byli Štěpán Kučera, Romana Hrdličková, Matěj Klíma, Vojtěch Hovora za 6. + 7. třídy a Ondřej Klíma, Marek Kotas za 8. + 9. třídy.

Městské kolo soutěže ve šplhu

• Romana Hrdličková 6.A ,  Adéla Hrudová 6.B, Anna Rádsetoulalová 7.C, Michaela Divácká 7.B

• 1. místo ve šplhu ve městě Brně. Družstvo mladších žákyň zvítězilo nejprve mezi 8 školami v obvodním kole a pak zopakovalo svůj triumf v mírně pozměněné sestavě i na celoměstské úrovni.

Požární ochrana - očima dětí 2011

Pondělí, 18. Duben 2011